Maison Naora Fwi
| Wifi Wi-Fi | Ingyenes parkolás Ingyenes parkoló | Légkondicionálás |
| Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
Staying at Maison Naora Fwi Petit-Bourg, guests can visit the pleasant 14-hectare Valombreuse Floral Park Botanical Garden, which is nearly a 10-minute drive away.
The Saut De La Lezarde can be found 3.6 km from the Petit-Bourg holiday home, and the Route de la Traversee is 2.1 km away. Shopping enthusiasts will enjoy a location approximately a 15-minute ride from the shopping mall "Centre Commercial Collin's".
The nearest bus stop, Chemin French, is 950 metres away.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Ingyenes parkoló
- Háziállat engedélyezett
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Terasz
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Maison Naora Fwi biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Maison Naora Fwi Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Maison Naora Fwi kínál konyhai felszereltséget?
A Maison Naora Fwi felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a Maison Naora Fwi területén tartózkodunk?
Petit-Bourg nevezetességei közé tartozik a Route de la Traversee és a Valombreuse Floral Park, amelyek 2 km-re, illetve 3 km-re találhatók a Maison Naora Fwi területétől. Ezenkívül a Saut De La Lezarde (3,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.